PenkiForum

2017 m. kovo 27 d., pirmadienis


Penki ::: Forum
Namo       Vartotojai    Kalendorius    Kas šiuo metu tinklalapyje
Sveiki atvykę, svečiai! ( Įeiti | Registracija )
        


«««123

Konkursas: Dovana, kurią prisiminsiu visą... Išskleisti / sutraukti
Autorius
Pranešimas
Parašyta 2007.12.06 14:13:39


Specialistas

SpecialistasSpecialistasSpecialistasSpecialistasSpecialistasSpecialistasSpecialistasSpecialistas

Grupė: Forumo dalyvis
Paskutinis užėjimas: 2008.08.17 12:28:08
Pranešimai: 194, Apsilankymai: 176
Praeis metai ir oho kiek susikaups

----------------
edga
Pranešimas #138089
Parašyta 2007.12.06 17:14:52
Dalyvis

DalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvis

Grupė: Forumo dalyvis
Paskutinis užėjimas: 2008.03.13 16:28:45
Pranešimai: 26, Apsilankymai: 44
GINTARĖ:

Užsimerki. Atsipalaiduoji. Leidi sau jausti. Pasiduodi. Prisilietimas neįtikėtinas. Atrodo, kad glamonėja pats artimiausias, pats svarbiausias. Tirpsti, ištirpsti. Niekas nebesvarbu. Jauti. Kūnas į pojūčius atsako mažyčiais malonumo šiurpuliukais, minčių nelieka. Tik malonumas sklezdėti besikeičiančiame judesyje.

Neįtikėtina, kad toks paprastas, į ilgakojį vorą panašus metalinis daikčiukas, gali sukelti tokią emocijų ir pojūčių bangą. Galvos masažuoklis, populiariai vadinamas ORGAZMOTRONU (jau vien pavadinimas ko vertas) - tai dovana musu draugams Kaledu proga. Manau, jie liks suzaveti

Gales naudotis norėdami atsipalaiduoti ir nurimti po sunkios darbo dienos arba ieškodami malonių pojūčių Manau,kad efektyviausiai orgazmotronas veiks tuomet, kai prie galvos šiuo masažuokliu liesis mylintis žmogus...
 
---------------------------
Pranešimas #138090
Parašyta 2007.12.10 07:57:39
Dalyvis

DalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvis

Grupė: Forumo dalyvis
Paskutinis užėjimas: 2008.03.13 16:28:45
Pranešimai: 26, Apsilankymai: 44
VILIJA:

sveiki,

geriausia dovana butu svajone skrynuteje. jei asmuo svajoja apie stulbinancia karjera. tiesiog skrynuteje galetu buti miniatiura kurioje tai atsispindetu. jei troksta karjeros mokslinerje skrynioje tai turetu buti pavaizduota laboratorija ar panasiai. jei svajoja apie sodyba - taokia miniatiura taip pat butu galima imontuoti skrynuteje. tokiu budu bus padovanota svajone bei paskata tos svajones siekti. o is kitos puses - nieko nera malonaiu nei savo rankomis daryta dovana.

---------------------------------

gotheee@gmail.com

Pranešimas #138094
Parašyta 2007.12.10 08:04:05
Dalyvis

DalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvis

Grupė: Forumo dalyvis
Paskutinis užėjimas: 2008.03.13 16:28:45
Pranešimai: 26, Apsilankymai: 44
AUSTĖ:
 
kadangi esu gavusi daug tikrai labai idomiu dovanu ir pati nesiskudziu fantazija, tai stai keletas variantu)):
1) labai mielos dovanos: medus su riesutais
2) Lesyklele
3) paprasta miela dovanu dezute, kurioje prideta kokiu nors sokoladiniu Hand-made saldainiu ar guminuku.
4) Daug dezuciu ar maiseliu, sudetu i viena.
5) Israizytas moliugas ar kitas koks vaisius, su viduje ideta zvakute ir prikabintais balionais. Balionu tiek, kiek jubiliatui metu ir kiekviename yra po linkejima ar nora sveciams ivykdyti, kad metai butu sekmingi.
6) Didziulis pyragas ar riestainis, kurio viduje ikeptas sveikinimas, laiskas ar siaip lapelis su palinkejimais. Jeigu dideliai kompanijai tai sausainiai ar keksiukai su palinkejimais ar anikdotais.
7) Jeigu nupirkai daug daiktu ir tai smulkmenos, gali visas jas sukisti i pedkelnes, jas uzristi ir apvynioti bintu arba toletiniu popieriumi: atrodys, kaip mumijos kunas. Telieka ideti i didziule deze ir ja isdekoruoti kaip sarkofaga.
8) Dar sauni ideja visas dovanas parinkti vienodos spalvos, prisegti sveikinimus, parasytus ant lapu apdegintais krastais.
9) visada praktiska ir miela dovana savo paties numegztos kojines, salikas, kepure ar pirstines. I kojines galima prideti palinkejimu ar saldainiu.
10) Taip pat variantas isslapstyti visas dovanas ir prie kiekvienos parasyti uzoumina apie kitos dovanos vieta, o paskutiniaja ideti i to zmogaus, kuriam dovanojate rankine, kad rastu atsitiktinai...
11)Geriausiu kartu praleistu akimirku nuotraukos sudetos i viena bendra didziule, kad iseitu mazdaug 50 ant 70 formato, ir su komentarais. Si 1 nuotrauka ireminta i stikliniu remelius, skirtus ant sienos pasikabinti.
12) Stiklainiukas su saldainiais, kuriame dar ideti tokie daikteliai kaip: pipirai, nes reikia gyenime ir karciu dalyku, sokoladiniai pinigai - kad nepritruktu materialiniu gerybiu, zvake - mokslas, dvasine ramybe, pakabukas su paaiskinimu apie vardo reiksme (buna maximoj...), na ir patys galite prigalvoti visokiu dalykeliu ten ideti dar...
13) Megstamiausia pica + 10 laimingo zmogaus taisykliu.
Tai va tiek patarimu...
 
-------------------------------
Pranešimas #138095
Parašyta 2007.12.22 16:09:42
Dalyvis

DalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvisDalyvis

Grupė: Forumo dalyvis
Paskutinis užėjimas: 2008.03.13 16:28:45
Pranešimai: 26, Apsilankymai: 44

Už nuoširdžias idėjas – nuoširdžios dovanos

 

„Penkių kontinentų“ Komunikacijų centras išrinko tris konkurso „Dovana, kurią prisiminsiu visą gyvenimą...“ nugalėtojus. Visą mėnesį „Skynet“ internautai dalijosi idėjomis apie įsimintiniausias dovanas, kurias yra padovanoję ar patys gavę. Redakcijai atėjo šūsnis pasiūlymų, kaip pradžiuginti savo artimą, nustebinti draugą ar kaimyną.

 

Pirmąją vietą skyrėme VPU studentei Jūratei Gleižnytei už jos keturias idėjas. Jūratė laimėjo du bilietus į koncertą „Operos fantomas“.

 

Svarbiausia, kad dovanos, kurias Jūratė įteikė savo artimiesiems, buvo nuoširdžios. „Tėvelių 20-ies metų sutuoktuvių proga iš didelės šakos padariau medį, ant kurio pakabinau 20 pasiūtų maišelių ir kiekviename jų buvo gražūs palinkėjimai“, – atvirauja laureatė. Ji pataria perkant dovaną atsižvelgti į žmogaus, kuriam dovanoji, pomėgius, charakterį.

 

Antroji vieta atiteko Santai Aperavičiūtei už pasiūlymą dovanas daryti patiems, savo rankomis. „Malonesnė dovana ta, kurią darant reikėjo įdėti pastangų ir meilės“, – sako Santa. Pati mergina per technologijų pamokas numezgė šeimos nariams po šaliką su jų vardais. Ir pamokos užduotis atlikta, ir Kalėdinės dovanos paruoštos, o svarbiausia – tokia dovana yra iš širdies.

Santai dovanojome apsilankymą SPA centre.

 

Trečiosios vietos nugalėtoja tapo Simona Rasickytė. Jai įteiktas dovanų kuponas knygoms už šiltus prisiminimus. Mylimasis Simonai padarė staigmeną – iš blizgančių girliandų ant sniego išraizgė pasveikinimą gimimo dienos proga.

 

Žinoma, visi nugalėtojai džiaugiasi laimėjimais. „Palinkėčiau ne tik per šventes, bet ir kitais metais stengtis būti mandagesniems, malonesniems, supratingesniems, tolerantiškesniems. Linkiu gerumo!“ – visus internautus sveikina nugalėtoja Simona.

 

Sveikiname nugalėtojas!

Pranešimas #138109
<< Ankstesnė tema | Kita tema >>

«««123

Visą laiką į GMT +2:00, Dabartinis laikas 5:45


Vykdymo laikas: 0,344 sek. 12 Užklausų. Glaudinimas (angl.compression)išjungtas.

Kontaktai | Apie projekta | Reklama | Padaryk pirmuoju | Itrauk i "Favorites"
© 2008 Penki Kontinentai Visos teises saugomos.  WebMaster